FORGOT YOUR DETAILS?

Check in

14:00

Check out

11:00

Raňajky

7,90 € / dospeli / deň
5,90 € / deti 6- 11,99 / deň

Dvojlôžková izba Standard od 65 €


Dvojlôžková izba Standard pre jednu osobu za zvýhodnenú cenu, útulná izba s mramorovou kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom, fénom na vlasy a wc. V izbe sa nachádza TV, trezor, minibar. Možnosť spojenia lôžok do manželskej postele. Je možné pridať jednu prístelku alebo detskú postieľku.

Cena 55 € s DPH platí pre 1 osobu. Raňajky zdarma. 

Počas letnej sezóny od 20. júna do 5 septembra je cena izby 85 €.

55 €

Špeciálna zvýhodnená cena pre 1 osobu

Dvojlôžková izba Standard od 89 €

Dvojlôžková izba Standard pre dve osoby, útulná izba s mramorovou kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom, fénom na vlasy a wc. V izbe sa nachádza TV, trezor. Možnosť spojenia lôžok do manželskej postele. Je možné pridať jednu prístelku alebo detskú postieľku.

Cena 89 € s DPH platí pre 2 osoby. Raňajky zdarma.

Počas letnej sezóny od 20. júna do 5 septembra je cena izby 99 €.

Štvorlôžková izba Comfort od 99 €Štvorlôžková izba Comfort pre dve osoby až štyri osoby, priestranná izba s manželskou posteľou a žulovou kúpeľňou vybavenou sprchovým kútom, fénom na vlasy a wc. V izbe sa nachádza TV, trezor, minibar, písací stôl, šatník a pohodlná sedacia súprava. Je možné pridať dve prístelky alebo detskú postieľku.

Cena 99 € s DPH platí pre 2 osoby. Zdarma vstup do fitness centra pre ubytovaných hostí. Raňajky zdarma. Počas mesiacov Júl a August minimálna obsadenosť 4 osoby. 

Počas letnej sezóny od 20. júna do 5 septembra je cena izby 109 €.

Izba Deluxe 109 €

Izba Deluxe pre dve až tri osoby, priestranná izba s veľkou manželskou posteľou.  V izbe sa nachádza žulová kúpeľňa s veľkým oknom do obývacej miestnosti, sprchovým kútom s parnou funkciou, wc a fénom na vlasy. V izbe sa nachádza TV, trezor, minibar a pracovný stôl. Je možné pridať dve prísteľky, alebo detskú postieľku.

Cena 109 € s DPH platí pre 2 osoby.  Zdarma vstup do fitness centra pre ubytovaných hostí. Raňajky zdarma.

Počas letnej sezóny od 20. júna do 5 septembra je cena izby 119 €.

Apartmán Standard od 119 €

Apartmán Standard pre dve až štyri osoby, priestranný apartmán s veľkou manželskou posteľou.  V apartmáne sa nachádza žulová kúpeľňa s veľkým oknom do obývacej miestnosti, vybavená sprchovým kútom s parnou funkciou, wc a fénom na vlasy. V izbe sa nachádza TV, trezor, minibar, pracovný stôl, pohodlná sedacia súprava. V chodbe sa nachádza šatník. Je možné pridať dve prísteľky, alebo detskú postieľku.

Cena 119 € s DPH platí pre 2 osoby. V cene sú zahrnuté raňajky.

Počas letnej sezóny od 20. júna do 5 septembra je cena izby 169 €.

Apartmán Deluxe od 159 €

Apartmán Deluxe pre dve až šesť osôb, priestranný klimatizovaný apartmán s veľkou manželskou posteľou.  V apartmáne sa nachádza mramorová kúpeľňa s veľkým oknom do obývacej miestnosti, vybavená sprchovým kútom s parnou funkciou, fénom na vlasy a wc. V izbe sa nachádza TV, trezor, minibar, pracovný stôl, konferenčný stolík, pohodlná sedacia súprava. Je možné pridať dve až štyri prísteľky, alebo detskú postieľku.

Cena 159 € s DPH platí pre 2 osoby. V cene sú zahrnuté raňajky.

Počas letnej sezóny od 20. júna do 5 septembra je cena izby 209 €.

Cenník platný od 1.4.2022.

TOP